اقتصاد تصویر مریلا زارعی بهنوش طباطبایی

اقتصاد: تصویر مریلا زارعی بهنوش طباطبایی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش رسمی فدراسیون وزنه برداری آمریکا به مسئله ویزای رستمی

دبیر کل فدراسیون وزنه‌برداری آمریکا گفت: کیانوش رستمی باید مدارکی نشان دهد که نمی‌خواهد به آمریکا مهاجرت کند و ما از کشور عزیزمان ایران خواسته بودیم که از ماه آ

واکنش رسمی فدراسیون وزنه برداری آمریکا به مسئله ویزای رستمی

واکنش رسمی فدراسیون وزنه برداری آمریکا به مسئله ویزای رستمی

عبارات مهم : آمریکا

دبیر کل فدراسیون وزنه برداری آمریکا گفت: کیانوش رستمی باید مدارکی نشان دهد که نمی خواهد به آمریکا مهاجرت کند و ما از کشور عزیزمان ایران خواسته بودیم که از ماه آوریل جهت گرفتن ویزا اقدام کند تا وقت کافی جهت حل پرسشها وجود داشته باشد.

فیل اندروز، دبیر کل فدراسیون وزنه برداری آمریکا در گفت وگوی اختصاصی با ایسنا و در پاسخ به مسئله کیانوش رستمی جهت گرفتن ویزای آمریکا، اظهار کرد: کیانوش رستمی طبق ماده b214 قانون گرفتن ویزا، تاکنون نتوانسته است ویزای آمریکا دریافت کند. این قانون نشان می دهد که فرد شواهد کافی جهت این که نشان دهد نمی خواهد به آمریکا مهاجرت کند، ندارد. فرد باید ثابت کند که بعد از مدت وقت تعیین شده است قصد دارد آمریکا را ترک کند. آقای رستمی ثابت نکرده است که قصد ندارد در آمریکا بماند.

واکنش رسمی فدراسیون وزنه برداری آمریکا به مسئله ویزای رستمی

اندروز همچنین گفت: او می تواند دوباره جهت گرفتن ویزا اقدام کند. البته تا شروع مسابقه های کمتر از یک ماه باقی مانده و گرفتن ویزا جهت آقای رستمی با چالش روبرو هست. ما به علت همین پرسشها بود که از فدراسیون کشور عزیزمان ایران خواسته بودیم تا از ماه آوریل 2017 (فروردین و اردیبهشت 96) اقدام به گرفتن ویزا جهت ورزشکاران کنند. در این صورت اگر پرسشها این چنین پیش می آمد می توانستم مسئله را حل کنیم و وقت کافی داشتیم.

واژه های کلیدی: آمریکا | وزنه برداری | ویزای آمریکا | کیانوش رستمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs